درباره ما:

مجموعه سلحشور با بیش از یک دهه سابقه و تجربه، فعالیت خود را به طور جدی از سال 85 با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر ارزش های اخلاقی آغاز نمود.

اهداف اصلی: تولید محصول با کیفیت با مواد اولیه مرغوب و دستیابی به فناوری روز دنیا، حفظ حقوق و رضایتمندی مشتری با استفاده و بکارگیری علم و تجربه متخصصان کارآمد و در نهایت ایجاد اشتغال، که این نکات پس از لطف و رضایت پروردگاربزرگترین عامل موفقیت و پیشبرد اهداف سلحشور می باشد.

مجموعه سلحشور با کسب علم و تجربه مربوطه، آموزش و یادگیری مستمر، صداقت در گفتار و کردار و همچنین وجود نیروهای متعهد، بااخلاق و دلسوز توانسته به جایگاه بالا و امنی در بازار و دل مشتریان دست یابد، و همچنین هر روز با دیروز متفاوت و موفق تر باشد.

این مجموعه ضمن احترام فراوان به حقوق مشتری، با انجام اقدامات کنترل و نظارت بر کیفیت محصول و جذب رضایت سلیقه های مختلف اقدام به نو آوری و ایجاد تنوع فراوان در بسته بندی با قیمت های مختلف نموده و با وجود بیش از 37 نمونه بسته بندی توانسته بخش عمده ای از بازار توریسیتی شهر مقدس مشهد و همچنین سطح کشور و خارج از کشور را به خود اختصاص دهد.

در نهایت مجموعه سلحشور با توکل بر خداوند متعال و با رعایت اصول بهداشتی و اخلاقی در تولید، و با به کارگیری جدیدترین روش ها و ماشین آلات تولید و بسته بندی و با ترویج کار گروهی و تکیه بر اصل احترام به حقوق مصرف کننده در تلاش است با تولید و بسته بندی محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان را جذب نماید.

تماس با ما